Vivoactive hr manual pdf

Sorry, we just need to make sure you're not a robot. No search vivoactive hr manual pdf been performed. Našli ste inde na internete nižšiu cenu? Sm

Sorry, we just need to make sure you’re not a robot. No search vivoactive hr manual pdf been performed. Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

Smart hodinky s GPS a snímačom pulzu Garmin Elevate na zápästí. Na veľkom, farebnom, perfektne čitateľnom dotykovom displeji s vysokým rozlíšením sa zobrazia smart notifikácie z vášho smartfónu – prichádajúce hovory, sms, maily a iné upozornenia. Hodinky sú ľahké, a zároveň odolné voči nárazom. So zapnutým GPS vydrží až do 13 hodín. PC jednoducho prenesiete údaje do aplikácie Garmin Connect. Sledujte svoj postup k dosiahnutiu vytúženej cieľovej váhy prostredníctvom detailných záznamov kalórií, ktoré ste spálili počas celého dňa, počas fitness aktivít vrátane hodnoty bazálneho metabolizmu.

Vďaka prepojeným kontám, si môžete jednoducho porovnať príjem kalórii s počtom kalórii spálených pri používaní zariadenia Garmin. Garmin Elevate pulzomer na zápästí – vám poskytne informácie o vašom priemernom pokojovom pulze v úderoch za minútu, ako aj aktuálny pulz. Vďaka informácii o pulze sú údaje o spálených kalóriách omnoho presnejšie. Táto technológia využíva zelené svetlo doplnené o fotodiódy – citlivé na úbytok rozptýleného svetla, ktoré preniká do pokožky.

Nedokáže teda poskytovať potrebné údaje na úrovni vyšších modelov bežeckých hodiniek, ktoré využívajú snímanie prostredníctvom hrudného pásu – metrika behu. Intenzita svetla sa automaticky prispôsobuje tmavej pokožke, ale napríklad tetovanie v mieste snímania môže byť problém. Podľa úrovne aktivity vívoactive HR sám priradí osobné a dosiahnuteľné ciele každé ráno. Hneď, ako dosiahnete tieto ciele, automaticky vás posúva k dosiahnutiu nového cieľa na ďalší deň.